تلفن : 02645333638

درباره ما

طعام صنعت البرز

شرکت صنایع غذایی ” طعام صنعت البرز “ تاسیس شده در سال ۱۳۹۰ ، مستقر در شهرک صنعتی سپهر نظرآباد ، شرکتی با هدف پیشرو بودن همیشگی در تولید صنایع غذایی کشور عزیزمان ایران است . این شرکت از پیشگامان تولید آرد سوخاری مورد نیاز صنایع گوشتی کشور است که این پیشگامی منجر به تولید مرغوب ترین آرد سوخاری با بهترین کیفیت با برند “پانیک” در سال ۱۳۹۲ شد.

داشتن تجربه ای ۳۰ ساله در امر تولید صنایع غذایی در کنار دانش روز تولید ، پیشرفته ترین ماشین آلات و متد تولید ، باعث شد که مجموعه “طعام صنعت البرز” هم اکنون  سوخاری را در انواع پوششی،رنگی،درون محصولی و فلیک با بهترین کیفیت  و با ظرفیت ۱۲۰ تن در ماه تولید کند .

این شرکت دارندة نشان ایمنی و سلامت از سازمان غذا، وزارت بهداشت ،ایزو ۹۰۰۱ و نشان بین المللی حلال است و توانسته قسمت عمده ای از نیاز صنایع گوشتی و غذاهای نیمه آماده کشور به آرد های سوخاری برای تولید : انواع غذای نیمه آماده سوخاری، انواع ناگت ها،انواع برگر ها،فلافل و … را تامین کند ، که نشان از تعهد این شرکت به مهمترین رسالت این سازمان یعنی “کیفیت در محصولات و خدمات” است .

این شرکت تلاش می کند با نوآوری و تولید انواع مختلفی از محصولات غذایی با روندهای جهانی همگام باشد.

 چشم انداز و ماموریت

به عنوان عضو کوچک در صنعت غذا، ما بر این باوریم که باید تمام نیروی خود را به تأمین سلامت و بهداشت جامعه اختصاص دهیم. ما خود را به انجام کارهایی متعهد می سازیم تا با رشد مداوم، برای اجتماع، مصرف کنندگان، مشتریان، کارکنان و سهامداران مفید واقع گردد و با نوآوری، پیوسته مسیر رشد را ادامه خواهیم داد.این رشد در چهارچوب اصولی اخلاقی و عملی گنجانده شده است.

تعهدات ما

 

بازدید: 190